Navštívte našu stránku so záhradným nábytkom

Krásny záhradný nábytok na www.teak-zahrada.sk

Pozývame vás na našu priateľskú stránku www.teak-zahrada.sk

 

Radi by ste si pekne zariadili nielen interiér, ale aj exteriér vášho domova? Navštívte našu spriatelenú stránku www.teak-zahrada.sk

Nájdete tu nábytok na záhradu, na terasu aj na balkón. Tiež záhradné slnečníky, sedáky, záhradné doplnky, ošetrovacie prostriedky na záhradný nábytok.

Ak preferujete drevo, určite si vyberiete zo širokej ponuky kvalitného teakového nábytku. Vyberte si tradičný alebo moderný dizajn. Stoly, polohovacie alebo stohovacie stoličky, kreslá, lehátka, to všetko z tvrdého odolného teakového dreva. Poskladajte si svoju vlastnú záhradnú zostavu z jednotlivých prvkov. Teakový nábytok nájdete v sekcii Záhradný nábytok Komfort.

Teakový záhradný nábytok

 

Moderný záhradný nábytok Sieger

Moderný dizajn a materiály prináša renomovaný nemecký výrobca záhradného nábytku Sieger. Konštrukcia nábytku je z kvalitného a odolného hliníku, ktorý sa spája s ďalšími materiálmi, ako odolné textílie na sedadlách a opierkach stoličiek, dosky stolov zo špeciálnych materiálov, opierky z teakového dreva. Stoly, stoličky a kreslá môžete doplniť o lehátka.

Moderný dizajnový nábytok, ktorý si môžete sami vystavať z jednotlivých prvkov nájdete v sekcii Záhradný nábytok Sieger Exclusiv Passion.

Klasické stoly a stoličky  - Záhradný nábytok Sieger Exclusive a Záhradný nábytok Sieger.  Sieger ponúka aj nábytok špeciálne určený na terasy reštaurácií a kaviarní

Moderný záhradný nábytok

 

 Záhradné slnečníky

Záhradné slnečníky

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info