Panel používateľa

Sklenené obrazy

Sklenené obrazy

Sklenené obrazy

Sklenené obrazy sú originálna a moderná dekorácia vašich stien. Motívy sa tlačia priamo na sklo a špeciálnou metódou sú trvalo chránené. Zvláštny efekt voľne sa vznášajúceho obrazu a dokonale lesklý povrch dodajú Vášmu domovu alebo kancelárii neobyčajnú atmosféru. Pohľad na sklenené obrazy poteší každé oko. Sklenené obrazy sú vynikajúca voľba pri zariaďovaní interiéru.

 

 

 

Môžete si vybrať abstraktné motívy, ale aj prírodné motívy, alebo veľmi moderné relaxačné obrázky s kameňmi. Menšie obrazy pekne ukážu ak ich zavesíte viac s podobným motívom vedľa seba. Väčšie sklenené obrazy vyniknú aj samostatne.

Ak hľadáte originálnu netradičnú dekoráciu, určite si vyberte takýto sklenený obraz. Vhodné sú do bytu, aj do moderne zariadenej kancelárie. Máte možnosť výberu z mnohých motívov, takže si určite medzi nimi nájdete ten najlepší do Vášho interiéru. Tieto obrazy potešia aj ako darček.

Sklenené obrazy majú zozadu penové plôšky, ktoré zabránia poškodeniu steny.

Návod na upevnenie:

- Určite si a označte polohu skrutiek, príp. háčikov
- Vyvŕtajte dierky a vložte kolíky
- Zaskrutkujte skrutky/háčiky
- Opatrne zaveste obraz na konštrukciu na zadnej strane
- Presvedčte sa o stabilite miernym potiahnutím za obraz

Sklenené obrazy si môžete objednať v našom E-shope v sekcii Sklenené obrazy

Sklenené hodiny

Sklenené hodiny

Nástenné hodiny takisto patria medzi prvky, ktorými skrášľujete svoj domov. Tieto krásne sklenené obrazy patria medzi ozajstné klenoty. Hodiny fungujú na baterku. Sklenené hodiny TIME ART kombinujú starostlivo vybrané motívy, ktoré sú vytlačené na vysoko kvalitnom skle s funkčnými nástennými hodinami. Či už je to čierno-biela kombinácia alebo jasné farby, tieto produkty zmenia vašu izbu s najmenšou námahou a sú nesmierne pútavé.

Zaveste si ich buď samostatne, alebo v kombinácii so sklenenými obrazmi. Motívy aj rozmery k sebe perfektne pasujú.

 

 

Dostupné sú vo viacerých rozmeroch, sú hranaté alebo okrúhle.

Sklenené hodiny sú nástenné, na zadnej strane majú očko na ktoré sa zavesia. Hodiny s rozmerom 20x20cm sa dajú nielen zevesiť na stenu, ale aj postaviť na stôl alebo poličku, na zadnej strane majú aj stojanček.

Sklenené hodiny si môžete objednať v našom E-shope v sekcii Sklenené hodiny

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info