Panel používateľa

Porcelán Maxwell & Williams Christopher Vine

Porcelán Maxwell & Williams Christopher Vine

Porcelán Maxwell & Williams Christopher Vine

 

 

Rozmýšľate nad niečím novým vo vašej jedálni alebo kuchyni? Radi by ste niekoho obdarovali nenapadá vám aký darček by bol vhodný? Radi by sme vám predstavili jedálenský riad a doplnky ktoré navrhol dizajnér Christopher Vine pre značku Maxwell & Williams. Riad sa vyznačuje farebnosťou a hravosťou, netradičnými geometrickými vzormi.

 

Christopher Vine

Christopher Vine

 

Christopher Vine Design sa vyznačuje odvážnymi vzormi a trendy dizajnom. Vždy o krok vpredu, Christopher používa kultúru, módu a spôsob, akým žijeme, aby inšpirovali jeho diela. Ako mladý študent v San Franciscu začal navrhovaním pohľadníc. Odtiaľ odišiel k austrálskemu maloobchodnému reťazcu a čoskoro sa ocitol na cestách po svete. Christopher Vine Design je medzinárodne preslávený a vyrába množstvo ohromujúceho jedálenského riadu a doplnkov.

Porcelán Maxwell & Williams Cotton Bud

Porcelán Maxwell & Williams  Cotton Bud

Jedálenský riad Cotton Bud je svieži, veselý a hravý. Nielenže plní svoju praktickú funkciu, zároveň sa stáva aj vašim bytovým doplnkom. Skúste skombinovať rôzne farby a oživíte tak vaše stolovanie. V ponuke sú taniere, misky, hrnčeky a veľké džbány. Netradičný kvetinový vzor je vo farbách kráľovskej modrej a červenej, žltej a svetlo modrej. Na vnútornom okraji misiek a hrnčekov sú hviezdičky, na tanieroch sú hviezdičky na spodnej strane. Vďaka nim budete mať veselší štart do dňa a príjemné posedenie s priateľmi. Farby sú krásne sýte.

Taniere, misky, hrnčeky, džbány si môžete zakúpiť v našom obchode: COTTON BUD

Porcelán Maxwell & Williams Marigold

Porcelán Maxwell & Williams  Marigold

Porcelán Marigold je zaujímavým spojením moderného a tradičného dizajnu, preto sa hodí do akejkoľvek domácnosti. Netradičný čierno-biely dekor v tvare kvetiniek je doplnený tehlovo oranžovou farbou, čo vytvára špeciálny kontrast. Farby sú sýte a jasné. V ponuke sú taniere, misky, hrnčeky a veľké džbány.

Taniere, misky, hrnčeky, džbány si môžete zakúpiť v našom obchode: MARIGOLD

Porcelán Maxwell & Williams Alcazar

Porcelán Maxwell & Williams  Alcazar

Vzory tejto nadčasovej červeno-bielej série boli inšpirované pevnosťou Alcazar, ktorá je bývalým kráľovským palácom v Seville v Španielsku. Nájdete tu maurský vplyv, zložitá symetria stien, stropov a chodieb bola inšpiráciou tomuto modernému porcelánu. Vzory sú červeno-biele, v ponuke sú taniere, misky, hrnčeky a veľké džbány.

Taniere, misky, hrnčeky, džbány si môžete zakúpiť v našom obchode: ALCAZAR

Hrnčeky Maxwell & Williams

Hrnčeky Maxwell & Williams

Maxwell & Williams v spolupráci s Christopherom Vineom prináša aj sériu moderných zaujímavých hrnčekov v jasných farbách s netradičnými motívmi v štýle pop artu. Sú to hrnčeky pre gentlemanov – s kravatou alebo motýlikom, pre dámy s negližé alebo lodičkou na vysokom opätku. Hudobníkov zas poteší hrnček s gitarou. Hrnčeky majú obsah 420 ml, ideálny na šálku čaju alebo veľkú kávu.

Rôzne hrnčeky si môžete zakúpiť v našom obchode: HRNČEKY

  • 1
  • 2

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info