Panel používateľa

Keramika L&J

Výrobky slovenskej firmy Keramika L&J sú moderné, netradičné a vďaka farebným prevedeniam ľahko zapadnú do každého prostredia. Sú to vynikajúce bytové doplnky do každého domova.


Použitím netradičných techník dekorovania vznikajú rôzne inovatívne vzory a farebné valéry (prechody farieb). Výrobky možno zladiť s nábytkom, stenami, či ostatnými doplnkami. Môžete si vybrať z rôzne bytové doplnky, vázy, misky, misy, väčšie aj menšie tácky, aromatické lampy, svietniky, servítniky, kvetináče.

Nástenné a stolové hodiny prekvapia netradičným dizajnom. Použité farby sú na vodnej báze. Umelec ich nanáša viacerými technikami, ktoré si vyžadujú vysokú zručnosť a cit pre estetiku.

Časti, ktoré prichádzajú do styku s vodou, alebo s potravinami sú naglazované zdravotne nezávadnou keramickou glazúrou, ktorá zabezpečuje nepriepustnosť vody, dlhšiu životnosť, umývateľnosť. Takže vázy je možno naplniť vodou a hrnčeky používať, avšak nesmú sa dávať do umývačky riadu.

Spoločnosť Keramika L&J s.r.o. vznikla v roku 2007. Bola založená dvoma bývalými spolužiakmi zo strednej umeleckej školy v Pezinku, kde študovali odbor umelecko-remeselné spracovanie keramiky a kameňa so zameraním na keramiku. Martin Laluha je synom svetoznámeho maliara Milana Laluhu. Ich spolupráca začala už v roku 2005 kedy spolu začali vyrábať prvé keramické plastiky ako živnostníci.


Medzičasom sa začali venovať aj cenovo prístupnejším sériám dekoračných súprav osobitého dizajnu, rovnako vyrábajú aj exkluzívne sólo kusy či už interiérovej alebo exteriérovej kameniny výsostne na objednávku.

Keramiku a bytové doplnky si môžete objednať v našom E-shope.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info