Domestic Fondue hrniec a ohrievač Tosca

Domestic Fondue hrniec a ohrievač Tosca

Hodnotenie produktu: 5/5 (14x)

Vaše hodnotenie:

ZĽAVA Len do vypredania zásob

Keramický hrniec na fondue s pokrývkou a ohrievač. Vhodný na syrové alebo čokoládové fondue. Súprava je výborná aj na polievku.

10 €

16 € Zľava 37.5%

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: De Silva, Taliansko

Fondue súprava nemusí byť iba kovová, pre chatovú atmosféru si vyberte keramické fondue hnedej farby. Urobte si vynikajúce syrové alebo čokoládové fondue. S Pokrývkou. Fondue súprava spája rodinu a priateľov, a zabezpečuje chvíle zábavy a pohody.

Keramický kastrólik sa nemusí požívať iba na fondue, ale aj na dobrú horúcu domácu polievku. 

Keramický ohrievač sa používa s fondue hrncom, prípadne s inými hrncami a misami. Ohrievač tiež môžete použiť pod čajník, aby ste udržali svoj čaj stále teplý.

Priemer hrnca: 14,5 cm

Dĺžka hrnca aj s rúčkou: 21,5 cm

Priemer ohrievača: 15 cm

Výška ohrievača: 10 cm

Môže sa umývať v umývačke riadov.

Vyrobené v Taliansku.

Výrobky De Silva Tosca sú ideálne pre všetky spôsoby postupnej tepelnej úpravy vo všetkých tradičných aj mikrovlnných trúbach alebo na miernom plameni plynového sporáka. Povrch výrobkov De Silva Terracotta podporuje prelínanie chutí, zvýrazňuje vôňu a podporuje vyniknutie špecifickej chuti pokrmov. Postupné a rovnomerné rozvádzanie tepla po celom povrchu terracotty zachováva základné výživové zložky potravín a jedlo udržuje teplé po dlhšiu dobu. Charakteristickou vlastnosťou povrchu terracotty je žilkovanie, ktoré zaisťuje odolnosť výrobkov voči priamemu plameňu a tepelným zmenám. Pred prvým použitím povarte v nádobe vodu s octom, tento postup zabráni prelínaniu tekutiny pórovitým povrchom.

Nový komentár

* (Povinné)

Alternatívne produkty

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info