Dnes ponúkame

Dnes ponúkame - Sklenené obrazy, hodiny, tabule

Dnes ponúkame - Sklenené obrazy, hodiny, tabule

Krásne kvalitné sklenené obrazy, sklenené hodiny, sklo-magnetické poznámkové tabule EUROGRAPHICS za vynikajúce ceny!

Netradičné moderné obrazy na skle. Motívy sa tlačia priamo na sklo a špeciálnou metódou sú trvalo chránené. Zvláštny efekt voľne sa vznášajúceho obrazu a dokonale lesklý povrch dodajú Vašim stenám neobyčajnú atmosféru. Krásne sklenené obrazy štvorcového tvaru rozjasnia celú miestnosť a vytvoria príjemnú atmosféru. Sú vhodné nielen do izieb, ale aj do chodieb, kancelárskych, hotelových a reštauračných priestorov. Malé aj veľké.

 

Sklo-magnetické poznámkové tabule

Na hladký povrch sa jednoducho zapisuje priloženou bielou fixkou a dá sa ľahko vyčistiť handričkou. Dôležité záznamy si pripnete magnetkami. Poznámkové tabule Memo Board kombinujú maximálnu praktickosť s moderným dizajnom. Na hladký povrch sa jednoducho zapisuje priloženou fixou a dá sa ľahko vyčistiť handričkou. Dôležité záznamy sa dajú pripnúť magnetkami. Dá sa zavesiť horizontálne aj vertikálne. Priložená je biela fixka.

 

Kuchynské tabule za sporák

Sklenené tabule sa montujú na stenu za sporák alebo za drez, pri vyšplechnutí z hrnca ju jednoducho otriete, chráni steny pred vlhkosťou a parami. Trendy motívy sú vytlačené najmodernejšou digitálnu technológiu tlače priamo pod bezpečnostné sklo. Sú vyrobené z vysokokvalitného bezpečnostného skla hrubého 5 mm. So sklenenými tabuľami môžete dať vašej kuchyni inšpiratívnu, modernú atmosféru.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info