Dnes ponúkame

Dnes ponúkame - Obrazy so zľavou

Dnes ponúkame - Obrazy so zľavou

Niektoré vybrané motívy vašich obľúbených obrazov ponúkame so zľavou.

Sú to posledné kusy, preto neváhajte!

 

Metalické obrazy - obrazy s kovovým efektom

Deco Metal od Eurographics je moderný spôsob ako skrášliť Váš domov alebo kanceláriu, a vytvoriť trendovú atmosféru. Tie najmodernejšie dizajny boli vybrané a použité na kvalitnom metalickom povrchu. Rôzni medzinárodní umelci prispeli do tejto neobyčajnej kolekcie svojimi prácami, a vytvorili brilantnú kolekciu, ktorá určite zaujme.

Obraz s LED svetielkami, Obrazy Eco Chic

Obrazy s LED svetielkami

Príjemnú a romantickú atmosféru vykúzlia obrazy s LED svetielkami. Svetielka sú pripevnené zo zadnej strany plátna a zapínajú sa prepínačom umiestneným na boku obrazu. Týmto zvláštnym svetelným efektom môžete prekvapiť svojich priateľov a zaručene vytvoria nezvyčajný prvok vo vašej miestnosti. Na obrazoch so sviečkami svetielka mihotajú ako plamienok, na ostatných svietia nepretržite.

 

Obrazy Eco Chic

V tejto jedinečnej sérii obrazov, sú vybrané motívy nainštalované na špeciálnom drevenom ráme, ktorý bol vypracovaný ručne. Očarujúci vzhľad týchto obrázkov je ďalej umocnený drevenou štruktúrou povrchu.

Obrazy Fashion Art

V sérii obrazov Fashion Art sa využívajú exkluzívne dizajny s brilantnou reprodukciu farieb. Sú vytlačené na autentické plátno a natiahnuté na rám z tvrdého dreva, časti motívu sú vylepšené a zvýraznené trblietkami. Tento zložitý proces zabezpečuje jedinečný vzhľad a zaručuje ohromujúci dojem u vás doma, v kancelárii. Moderné obrazy Fashion Art sú vhodné aj do reštaurácií, barov, firiem.

Sklenené obrazy

Sklenené obrazy sa tešia veľbej obľube. Niektoré vybrané motívy ponúkame so zľavou.

Netradičný moderný obraz na skle. Motívy sa tlačia priamo na sklo a špeciálnou metódou sú trvalo chránené. Zvláštny efekt voľne sa vznášajúceho obrazu a dokonale lesklý povrch dodajú Vašim stenám neobyčajnú atmosféru.

 

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info