Dnes ponúkame

Dnes ponúkame - Sklenené obrazy, hodiny, tabule

Dnes ponúkame - Sklenené obrazy, hodiny, tabule

Krásne kvalitné sklenené obrazy, sklenené hodiny, sklo-magnetické poznámkové tabule EUROGRAPHICS za vynikajúce ceny!

Netradičné moderné obrazy na skle. Motívy sa tlačia priamo na sklo a špeciálnou metódou sú trvalo chránené. Zvláštny efekt voľne sa vznášajúceho obrazu a dokonale lesklý povrch dodajú Vašim stenám neobyčajnú atmosféru. Krásne sklenené obrazy štvorcového tvaru rozjasnia celú miestnosť a vytvoria príjemnú atmosféru. Sú vhodné nielen do izieb, ale aj do chodieb, kancelárskych, hotelových a reštauračných priestorov. Malé aj veľké.

 

V tejto kategórii nie sú žiadne výrobky.

Sklo-magnetické poznámkové tabule

Na hladký povrch sa jednoducho zapisuje priloženou bielou fixkou a dá sa ľahko vyčistiť handričkou. Dôležité záznamy si pripnete magnetkami. Poznámkové tabule Memo Board kombinujú maximálnu praktickosť s moderným dizajnom. Na hladký povrch sa jednoducho zapisuje priloženou fixou a dá sa ľahko vyčistiť handričkou. Dôležité záznamy sa dajú pripnúť magnetkami. Dá sa zavesiť horizontálne aj vertikálne. Priložená je biela fixka.

 

V tejto kategórii nie sú žiadne výrobky.

Kuchynské tabule za sporák

Sklenené tabule sa montujú na stenu za sporák alebo za drez, pri vyšplechnutí z hrnca ju jednoducho otriete, chráni steny pred vlhkosťou a parami. Trendy motívy sú vytlačené najmodernejšou digitálnu technológiu tlače priamo pod bezpečnostné sklo. Sú vyrobené z vysokokvalitného bezpečnostného skla hrubého 5 mm. So sklenenými tabuľami môžete dať vašej kuchyni inšpiratívnu, modernú atmosféru.

V tejto kategórii nie sú žiadne výrobky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info