Ak ešte nie ste u nas registrovaný, registrácia prebehne automaticky pri prvom nákupe.

 

keramika, slovenská keramika, úžitková keramika, dekoračná keramika, sedacie vaky, nábytok, ratanový nábytok, tapety, fototapety, nálepky na stenu

 

 

Najnovšie na stránke

Veľtrh spotrebného tovaru Ambiente

Prečítajte si:
Ambiente 2015

Dekoračné deliace steny

ds22

 

 

S deliacimi stenami s aktuálnymi motívmi získate do Vášho domova celkom nový priestorový zážitok. Usporiadajte si svoj byt nanovo, bez veľkej námahy mu dodáte zvláštny akcent. Vysokokvalitné dekoračné deliace steny prepúšťajú svetlo, sú obzvlášť robustné a dajú sa použiť všade doma i v okolí domu.

ds27

 

 

Povrch s ľadovým efektom a moderný vzhľad prepožičiavajú obytným miestnostiam, kanceláriám, kúpeľniam, ale aj vonkajším priestorom ako napríklad balkónom a terasám, zvláštnu atmosféru. Majú vysokú farbostálosť. Deliace steny sú z kvalitného pevného PVC s efektnou potlačou. 

ds80

 

 

Deliaca stena je fantastický spôsob ako predeliť priestor alebo vyzdobiť interiér. Mimoriadne vhodné sú napríklad do menšieho bytu, ktorý by ste chceli opticky predeliť, či jemne vytvoriť viac izieb. Deliace steny sú vynikajúcim deliacim prostriedkom aj do kúpeľne, keď chcete oddeliť napríklad WC alebo vaňu.

 

Dekoračná deliaca stena nádherne prepúšťa svetlo, teda nazatemní izbu. Avšak nie je úplne priesvitná, čím zapezpečuje dostatok súkromia.

ts_zeleny

 

 

Ku základným deliacim stenám s motívom môžete priložiť doplnkový Twin set. Ten sa skladá z dvoch jednofarebných pásov. Veľmi efektne pôsobí, ak použijete deliacu stenu a po jej stranách umiestnite časti Twin setu

ts_sivy

 

 

 

Twin set je dostupný vo farbách zelená, fialová a strieborno-sivá. Vďaka týmto farbám dosiahnete perfektné zladenie.

ds01

 

 

Návod na použitie:

 

Otvorte dve priložené hliníkové lišty a vložte motív. V prípade potreby sa deliaca stena dá na hornej alebo spodnej strane pohodlne upraviť na individuálnu dĺžku. Potom lišty miernym pritlačením uzavrite. 

ds02

 

Vzdialenosti stenových držiakov je možné regulovať na lište. Skoby alebo háčiky na ktoré deliacu stenu zavesíte zvoľte podľa materiálu vášho stropu. Deliacu stenu zavesíte na háčiky v strope. Stenu môžete kedykoľvek zložiť.


Povrch nie je citlivý na nečistoty a pôsobenie svetla a dá sa veľmi ľahko čistiť vlhkou handričkou.
 

Rozmery:

ds21

 

Deliaca stena s motívom: 100 x 240 cm


Twin set: skladá sa z dvoch častí, každá má 68 x 240 cm